علیرضا رحیمی  با اشاره به دیدار اخیر رئیس جمهور با فرماندهان عالی سپاه پاسداران گفت: این دیدار پیام بسیار مثبت و سازنده‌ای را در سطح بین‌المللی و جامعه به همراه داشته است. پیامی حاکی از همدلی و همبستگی در سطح سران و مسئولان ارشد سپاه و دولت بوده و توانست فضای همدلی را در عرصه بین المللی مخابره کند، البته جای نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران در این دیدار خالی بود.

وی ادامه داد: در شرایطی که مقامات آمریکایی علیه مقامات مختلف سپاه بخصوص نیروی قدس، اتهامات بی اساس را مطرح می‌کنند، این ملاقات نشان می‌دهد که دولت و سپاه در جهت منافع ملی به صورت مشترک فعالیت ‌می‌کنند و آنها همدل و همراه منافع مردم و کشور را مدنظر قرار دادند.

این عضو فراکسیون امید در عین حال گفت: امیدوارم همچنان که پیام همدلی در سطح بین المللی منتشر شده، در حوزه سیاست داخلی و بخش‌های امنیتی سپاه نیز این پیام با جدیت و صراحت منتقل شود تا شاهد برقراری فضای آرامش در کشور بخصوص در چهار سال آینده همزمان با اجرای برنامه ششم توسعه باشیم.

رحیمی با بیان اینکه برگزاری این نشست مشترک آن هم بی واسطه و به دور از التهابات سیاسی و رسانه‌ای بسیاری از مسائل و مشکلات را حل می‌کند، گفت که برگزاری این جلسات باید به صورت مستمر ادامه داشته باشد تا بتواند آرامش را در فضای کشور برقرار نماید.