مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در نیروی قدس سپاه گفت: امروز قدرت جمهوری اسلامی ایران به حدی است که دشمن نمی‌تواند به اهدافی که علیه اسلام و کشور دارد، برسد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه زنجان، حجت‌الاسلام ‌و المسلمین علی شیرازی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: نمی‌خواهیم بگوییم که دشمن هیچ تلاشی برای از بین بردن اهداف انقلاب اسلامی نداشته و هیچ موفقیتی نیز در این زمینه کسب نکرده است، اما این‌ها در مقایسه با فعالیت‌های جمهوری اسلامی و دست‌آوردهایی که داشته است، ناچیز بوده و امروزه قدرت جمهوری اسلامی ایران به حدی است که دشمن را در دستیابی به اهداف خود ناکام گذاشته است.

وی با اشاره به حمایت‌های جمهوری اسلامی ایران از کشورهای مسلمان و افراد آزاده، تصریح کرد: در این میان و با حمایت‌های جمهوری اسلامی ایران شاهدیم زمانی که آمریکا تلاش بر برکناری بشار اسد از راس قدرت در سوریه داشت، نه تنها از این موضع عقب‌نشینی کرد، بلکه حاضر شد کاندیداتوری وی را برای دور بعد ریاست جمهوری قبول کند.

وی تصریح کرد: انقلاب اسلامی ایران از ابتدا تاکنون به دنبال اجرای احکام اسلامی بوده است و نمونه آن را بارها در اعمال خود شاهد بودیم که نمونه آن در جنگ تحمیلی بود و این‌که هیچگاه اقدام به کشتن اسرای عراقی نکردیم. اگر ما نیز همانند آمریکا در عرصه نبرد حاضر می‌شدیم قطعا تاکنون به بسیاری از اهداف خود در زمینه نابودی تروریست‌ها دست پیدا کرده بودیم ولی هدف مهم ما حرکت در مسیر اسلامی و برخورد با رافت اسلامی است. دلیل تاکید بر رافت اسلامی با بسیاری از تروریست‌ها این است که ما آن‌ها را گمراه می‌دانیم و امیدواریم بتوانند با دستیابی به مسیر واقعی سعادت هدایت شده و در مسیر واقعی حرکت کنند.

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در نیروی سپاه قدس هم‌چنین در همایش ائمه‌جماعات مساجد شهرستان زنجان که با عنوان بصیرت دینی و ارتقای امنیت اجتماعی به همت اداره‌کل تبلیغات اسلامی استان زنجان برگزار شد، گفت: دین هدیه انقلاب اسلام به جهانیان بود و اگر امروزه حکومت طاغوت بر ایران اسلامی حاکم بود اثری از دین و اسلام نبود.

وی اظهار کرد: با نگاهی به دست‌آوردهای انقلاب اسلامی در درون و بیرون کشور می‌بینیم که دین چیزی بود که انقلاب به عموم مردم جهان بویژه جوانان هدیه کرد. به دلیل گسترش دین‌داری و گرایش به اسلام حتی در کشورهای مختلف اروپایی و آمریکایی که در سال‌های اخیر شاهد گسترش آن هستیم باعث هراس هرچه بیشتر استکبار از اشاعه انقلاب اسلامی شده است.

وی تصریح کرد: در کشورهای مسلمان به دلیل رواج روحیه شهادت‌طلبی و ادامه مسیر سرخ عاشورا، مسلمانان، هراسی از مقابله با استکبار ندارند و یکی از جبهه‌هایی که مورد نظر دشمن است تخریب باورهای دینی مردم بویژه مسلمانان است.

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در نیروی قدس سپاه گفت: به برکت استقرار جمهوری اسلامی در کشور امروزه برگزاری دوره‌های مختلف قرآنی و دینی در سپاه با جدیت در دستور کار قرار دارد که حاصل آن تربیت حفاظ قرآنی و همچنین ترویج رویکرد دینی در بین کادر بویژه سربازان بوده است.

وی تاکید کرد: امام خمینی (ره) در سال ۶۷ بر بسیج جهانی مسلمانان اشاره کردند و امروزه در سطح کشورهای اسلامی شاهد تحقق این مساله هستیم که حزب‌الله در لبنان، انصار‌الله در یمن و دفاع وطنی در سوریه نمونه‌هایی از آن هستند و قطعا پیامد آن چیزی نیست جز نابودی استکبار به طوری که مقام معظم رهبری طی سخنان خود اظهار کردند که تا ۲۵ سال آینده دیگر اسرائیلی وجود نخواهد داشت.

انتهای پیام