به گزارش اخبار چای و به نقل از تسنیم، علی وقفچی نماینده مردم زنجان و عضو کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال۹۷  با اشاره به جلسات کمیسون متبوعش اظهار داشت: نهایت تلاش ما در کمیسیون تلفیق این است تا با کمترین تنشی که در اقتصاد کشور وارد می‌کنیم مصوباتی را به تصویب برسانیم که به نفع عموم مردم به ویژه قشر ضعیف جامعه باشد.

وی درباره برخی ناآرامی‌های روزهای گذشته افزود: به جز عده‌ای که از هر فرصتی برای ایجاد آشوب در کشور استفاده می‌کنند خواسته بطن جامعه بهبود وضعیت اقتصادی کشور و فراهم آمدن شرایط ازدواج جوانان و مرتفع شدن معضلات اجتماعی است و در همین راستا کمترین انتظار مردم از مسئولان به ویژه سران قوای ۳گانه این است که با آنها با صداقت صحبت کنند.

عضو کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال ۹۷ با اشاره به موضوع سوال از رئیس جمهور که مدت‌ها است با بی‌توجهی اعضای هیئت رئیسه مجلس همراه به تعویق افتاده است، گفت:قانون باید به هر نحوی رعایت شود و یکی از خواسته‌های جدی نمایندگان از رئیس جمهور این است که ایشان به چالش‌های اقتصادی موجود در کشور به ویژه وضعیت موسسات مالی و بحث اشتغال جوانان اهتمام جدی داشته باشد.

نماینده مردم زنجان تاکید کرد:‌ هیئت رئیسه مجلس باید حرمت بیش از ۱۸۰ نفر از نمایندگان راه حفظ کرده و به درخواست حضور رئیس جمهور در مجلس به منظور پاسخگویی درباره وضعیت اقتصادی کشور سریعا رسیدگی کند.