یک عضو تلفیق برنامه ششم با اشاره به جلسه عصر امروز(شنبه) این کمیسیون از ارائه پیشنهادات کارگروه های چهارگانه این کمیسیون در این جلسه خبر داد.

اسماعیل جلیلی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران ( ایسنا) اظهار کرد: در جلسه عصر امروز کارگروه های چهارگانه کمیسیون تلفیق پیشنهاد اصلاحی و الحاقی خود را به کمیسیون ارائه کردند و مقرر شد مجموع مصوبات کارگروه ها فردا و پس فردا توسط اعضا با مشارکت مرکز پژوهش‌ها ، دیوان محاسبات و دولت در چارچوبی که تعیین شده مبتنی بر شاخص ها ، اهداف کلی، راهبردها و منابع مورد نیاز در زمان بندی مشخص تدوین و در پایان هفته مجددا در کمیسیون به رای گذاشته شود.

وی افزود:‌کمیسیون تلفیق در تلاش است حداکثر تا چهارم اردیبهشت ماه گزارش نهایی را به صحن علنی مجلس تقدیم کند و بنا به صلاح دید هیأت رئیسه این گزارش در دستور کار صحن علنی مجلس قرار می گیرد.

به گفته این عضو کمیسیون تلفیق برنامه ششم نمایندگان ده روز فرصت دارند پیشنهادات خود را در مورد مصوبه کمیسیون تلفیق به هیأت رئیسه یا کمیسیون ارائه کنند.

جلیلی در پایان گفت که احتمالا و در صورت صلاحدید هیأت رئیسه مجلس بررسی لایحه برنامه ششم بعد از هفته سرکشی به حوزه‌های انتخابیه در صحن علنی مجلس آغاز خواهد شد.

انتهای پیام