گلستان

اگر شما مالک این برند هستید برای تکمیل اطلاعات با ما تماس بگیرید
میزبان صدای گرم شما هستیم        ۴۱۵۶۸۲۰۹ – ۰۲۱

شرکت گلستان

معرفی شرکت:

آنچه که امروز با نام مجموعه گلستان می‌شناسیم در سال‌های آغازین ۱۳۳۰ بنیان نهاده شد زمانی که «سید محمد گرامی» تجارت‌خانه چای را با هدف تولید،‌ واردات، بسته‌بندی و توزیع چای بنیان نهاد. بعد از گذشت چند سال و در اول آذرماه ۱۳۴۰ شمسی، این مجموعه با نام شرکت گلستان به صورت سهامی خاص به ثبت رسید.

با گذر زمان به موازات رشد اقتصادی ایران، گلستان نیز به طور مستمر فعالیت‌های خود را در جهت رشد و اعتلای صنعت و با هدف تهیه، تولید و بسته‌بندی بهترین محصولات غذایی در کشور گسترش داد. با چنین رویکردی در دهه ۷۰ شمسی، شرکت گلستان، سبد محصولات خود را به بیش از ۲۰ گروه اصلی غذایی توسعه داد و شبکه فروش و توزیع گسترده‌ و مدرنی را با بهره‌گیری از تکنولوژی روز ایجاد نمود.

در دهه ۸۰ شمسی شرکت گلستان با هدف توسعه بیشتر و مدرن سازی سبد محصولات و گسترش ارتباطات تجاری، همکاری خود را با شرکت‌های بزرگ، پرسابقه و معتبر بین‌المللی همچون توینینگز انگلستان آغاز کرد.

این تلاش و کوشش همچنان ادامه دارد و هم اکنون گلستان با بهره‌گیری از حدود بیش از دو هزار نیروی کارآزموده و بیش از ۳۰۰ محصول با گستره فعالیت کشوری، منطقه‌ای و بین‌المللی در تلاش است تا همراه با تغییرات فناوری و تغییر سبک زندگی جامعه، محصولات مناسبی را به مصرف کنندگان ارائه کند.

آدرس: تهران – بلوار اشرفی اصفهانی – خیابان شهید مخبری – پلاک ۳۲ – شرکت گلستان

مدیر عامل: جناب آقای سید محمد رضا گرامی

مدیر بازرگانی: سرکار خانم فرجی

مدیر فروش: جناب آقای دادگر

تلفن: ۴۸۶۳۱۰۰۰ – ۰۲۱- ۹۸+

فکس: ۴۴۴۱۰۵۱۹ – ۰۲۱- ۹۸+

چای ارل گری(معطر)

تی بگ ارل گری

چای بلک لاین